top of page

Zabezpieczanie palet

W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie potrzebne materiały opakowaniowe potrzebne do zabezpieczenia palet przed wysyłką. Od folii stretch, przekładek, narożników i taśmy do bandowania, po przylgi na dokumenty i taśmy klejące. Materiały możemy dostarczyć dostosowane do Państwa brandingu dla lepszej rozpoznawalności lub w wersjach standardowych.

folia stretch
Przekładki

Przekładki

Wytrzymałe i odporne na czynniki zewnętrzne przekładki oraz kaptury wykonane z folii HDPE przyspieszają proces foliowania palet, a zwłaszcza palet wysokich - eliminując szpary i przerwy w pokryciu szczytu palety chroniąc jej zawartość.

Foliowe przekładki - kaptury zapewniają ochronę palety przed kurzem, innymi zanieczyszczeniami oraz warunkami atmosferycznymi, takimi jak opady podczas transportu i składowania.

Jeśli chcesz oddzielić, ustabilizować i zabezpieczyć swoje produkty, polecamy też przekładki kartonowe. Wykonane ze sztywnej tektury falistej poprawiają stabilność ładunku, nie zajmując dodatkowego miejsca.

Obustronnie antypoślizgowe przekładki zmniejszają ryzyko uszkodzeń podczas transportu i przeładunku.

Narożniki
Taśma bandownicza
narozniki2---w-1200.jpg

Narożniki ochronne

Narożniki z PP lub kartonu do taśmy bandowniczej ochronią owijany towar przed zgnieceniem. Ich kształt i powierzchnia zapobiegają wgniataniu się taśmy pod wpływem napinania. Owalny kształt pozwala na zabezpieczanie także okrągłych towarów.  Wyprofilowanie zapobiega zsuwaniu się taśmy w transporcie i ułatwia składanie podkładki.

Taśma bandownicza

Taśma polimerowa z zatopionymi włóknami przędzy poliestrowej łączy w sobie niezwykłą wytrzymałość na rozciąganie wraz z delikatnością ochrony powierzchni bandowanych produktów.

Brak ostrych krawędzi polimerowej powłoce i przędza poliestrowa odporna na rozciąganie składają się na solidny materiał do zabezpieczania Państwa palet.

Przylgi
przylga.jpg

Przylgi kurierskie

samoprzylepne kieszenie foliowe (doklejki, przylgi, kangurki, stokpaki). Są one wykonane z przeźroczystej folii, która umożliwia skanowanie kodów kreskowych z zawartości kieszeni (np. listy przewozowe). Klej typu hot melt na jednej stronie pozwala na przyklejenie kieszeni do dowolnej, gładkiej powierzchni. Otwór do wkładania zawartości znajduje się na dłuższym boku kieszeni - na życzenie klienta może być on także na krótszym boku.

Możemy też wykonać doklejki z nadrukiem - kolor i szata graficzna są ustalane indywidualnie.

Etykiety

Etykiety

Jeśli chcesz informować o produkcie w dużym obrocie towarowym, polecamy nasze etykiety samoprzylepne. Są one idealne do oznaczania paczek i palet. Papier o wysokim kontraście zapewnia łatwe skanowanie kodów. Klej o wysokiej przyczepności trwale łączy etykietę z każdą powierzchnią. Oferujemy etykiety termotransferowe lub termiczne w różnych rozmiarach.

Folie
Taśmy klejące
Taśmy termotransferowe

Taśmy termotransferowe

W naszej ofercie znajdą Państwo taśmy termotransferowe odporne na promienie UV i duże zmiany temperatur, z dobrą przewodność cieplną i kompatybilne z etykietami termotransferowymi. Możliwość nadruku z prędkością do 10 cali (250 mm/sek). Taśma charakteryzuje się podwyższoną odpornością na ścieranie i zdrapywanie nadruku. Taśmy dobieramy wg potrzeb i modelu Państwa drukarki.

 

Oferujemy również taśmy dedykowane do drukarek maszyn Autobag.  

bottom of page