top of page

Maszyny pakujące

W swojej ofercie posiadamy szerokie spektrum maszyn pakujących, jak i urządzeń podających. Dzięki temu, naszym klientom możemy zaproponować rozwiązania adekwatne do ich aktualnych potrzeb, które w przyszłości mogą zostać rozbudowane. 

Nasza oferta jest stale rozbudowywana, w związku z tym, jeżeli nie znaleźli Państwo rozwiązania dla siebie prosimy się nie wahać i kliknąć w zakładkę kontakt. 

Maszyny Autobag®

550 (1)_edited.png

Rozwiązania marki AUTOBAG® zostały zaprojektowane z myślą o wszystkich tych, którzy poszukują niezawodności, elastyczności i optymalizacji wydajności pakowania.

Maszyny na folię i tunele obkurczające

Film-Packaging-Machines-Confezionatrice-Plasica-Star-Evo-SS-4.jpg

Maszyny typu flowpack, połączone z przenośnikami i tunelami obkurczającymi folię, tworząc kompletne rozwiązanie do pakowania indywidualnego i zbiorczego w folię termokurczliwą.

Maszyny na papier i kartony

Zrzut ekranu 2022-09-14 o 21.11.39.png

Maszyny pakujące w worki papierowe, tekturowe koperty zmiennej szerokości lub kartonowe pudełka , których wysokość jest automatycznie dopasowywana.

Podajniki

automaty-i-polatomaty.png

Automatyczne i półautomatyczne urządzenia wspierające do maszyn pakujących. Pozwalają zwiększyć wydajność lub ograniczyć ilość pracy ludzkiej przy maszynie. 

bottom of page