top of page

I-Pack

System I-Pack® został zaprojektowany w celu zminimalizowania kosztów transportu, eksploatacji i materiałów eksploatacyjnych w przesyłkach B2C. Opatentowana technologia rightsize zmniejsza całkowite wymiary każdego opakowania.

 

Maszyna formuje tekturową tackę, do której operator wkłada zawartość, tacka jest składana w celu utworzenia kartonu o odpowiedniej wielkości, a opatentowany moduł pomiaru i bigowania zapewnia jej optymalne rozmiary. Na tym etapie opcjonalny moduł może przyciąć i włożyć arkusze nadmuchiwanej folii zabezpieczającej do każdego pudełka w celu amortyzacji i ochrony produktu. Następnie góra kartonu zamykana jest tekturową pokrywą. Wbudowany pasek ułatwiający otwarcie sprawia, że każde opakowanie jest zabezpieczone przed manipulacją, a gdy już dotrze do odbiory pozwala na łatwe otwarcie, co zwiększa wygodę klientów.

 

 

I-Pack

e-Cube

Zrzut ekranu 2022-09-14 o 21.11.39.png
i-pack tło_edited.jpg

Cechy i korzyści

Opakowanie dopasowane do produktów - rightsize

Minimalizacja zużycia wypełniaczy

Wydajność sięgająca 900 kartonów na godzinę

Oszczędność miejsca w magazynie

Odpowiednie zabezpieczenie dla Twoich produktów

Pasek ułatwiający otwarcie opakowania

Redukcja przestrzeni wysyłkowej

2

Specyfikacja

Rozwiązanie umożliwia zwiększenie szybkości realizacji zamówień dzięki wydajności do 900 opakowań na godzinę. Optymalizacja rozmiaru przekłada się na roczną redukcję kosztów opakowania o ponad 30%, a konsolidacja rozmiarów pudełek przynosi oszczędność miejsca w magazynie.

bottom of page