top of page

Stół liczący z wagą

Stół licząco-ważący z naszej oferty został zaprojektowany do pracy z gamą maszyn pakujących Autobag. System zapewnia kompletną, półautomatyczną operację ważenia i liczenia detali. Urządzenie składa się z ergonomicznej stacji roboczej ze stołem roboczym, wykonanym ze stali nierdzewnej, modułu ważącego zamontowanego na precyzyjnym mechanizmie wagowym z ogniwem obciążnikowym oraz systemu sterowania Siemens z wyświetlaczem dotykowym.

 

Wykorzystując najnowszą technologię waga jest w stanie wykryć i zliczyć małe części o wadze nawet 0,1 g. Elementy do odliczenia i spakowania podawane są ręcznie przez operatora, do leja wrzutowego, w którym zamontowany jest czujnik wagi. Po osiągnięciu zadanej wagi lub liczby elementów, maszyna dozuje każdą partię do otwartej wcześniej plastikowej torebki Autobag.

 

Urządzenie nadaje się do stosowania z szeroką gamą elementów przemysłowych, technicznych i medycznych. Jest niezwykle skuteczny przy pakowaniu krótkich serii produkcyjnych z częstymi zmianami produktu.

Urządzenie może być wyposażone w opcjonalny system przegród z modułem Pick-by-light, dzięki czemu możliwe jest proste i szybkie tworzenie zestawów.

accuscale.png
accuscale tło_edited.jpg

Cechy i korzyści

Idealne rozwiązanie dla produktów, które trudno policzyć ręcznie

Szybka konfiguracja i łatwa obsługa w przypadku krótkich serii produkcyjnych

Kompaktowa konstrukcja

Ergonomiczne stanowisko pracy ze stołem załadowczym ze stali nierdzewnej

Możliwość tworzenia zestawów, aż do ośmiu elementów

2

Specyfikacja

Waga: 69kg

Elektryczne Uniwersalne wejście: 110V do 240V VAC, 50/60 Hz

Zasilanie powietrzne: 5 CFM/ 80 psi

Pobór mocy: 1500 Watów (VA) maks.

Czułość optyczna: 1mm

Rozdzielczość ważenia: 0,1 - 0,2g

Pojemność wagowa: 0,75 - 1,5kg

Pojemność szalki wagowej: 1 - 2,5

bottom of page