top of page

Wypełniacze

Nasze wypełniacze zapewnią ochronę przedmiotów, które wymagają bezpiecznego blokowania, usztywniania, amortyzacji, wypełniania pustych przestrzeni lub ochrony powierzchni podczas całego procesu realizacji zamówienia. Wybierz spośród nadmuchiwanych urządzeń marki BUBBLE WRAP®, poduszek powietrznych, opakowań papierowych, nadmuchiwanych poduszek, poduszek piankowych, poduszek bąbelkowych z recyklingu, antystatycznych poduszek bąbelkowych i innych.

BUBBLE WRAP® Flex 

maty.png

Folia bąbelkowa na żądnie

BUBBLE WRAP® Flex to system do nadmuchiwania mat, dużej foli bąbelkowej na żądanie. Możliwość używania różnych rodzajów folii, od ultralekkiej do wypełniania przestrzeni , aż do bardzo wytrzymałej, służącej do ochrony przed uszkodzeniami. Flex produkuje nadmuchiwane materiały zabezpieczające z prędkością do 27 metrów bieżących na minutę. Jeśli szukasz uniwersalnego urządzenia do nadmuchiwania folii zabezpieczającej to nie szukaj dalej.

​Cechy i korzyści

 • Dostępne akcesoria umożliwiają dostosowanie systemu do potrzeb klienta – nawijaki, podajniki

 • Szybsze napełnianie sprawia, że linie są bardziej produktywne, pracownicy bardziej wydajni, a więcej produktów trafia na czas.

 • Rolki z folią o dużej długości zapewniają rzadsze wymiany

 • Szybkie, proste, lekkie, kompaktowe urządzenie

 • System "Plug-and-play”

Specyfikacja

Wymiary: 67,3 cm x 44,5 cm x 38,1 cm

Wydajność wytwarzania do 27m na minutę

BUBBLE WRAP® Rocket

poduskzi.png

Poduszki powietrzne na żądanie

Rocket marki BUBBLE WRAP® to system do produkcji wypełniania do pustych przestrzeni. Zaprojektowany w celu zaspokojenia różnorodnych potrzeb w zakresie realizacji. Ten system poduszek powietrznych jest szybki, prosty, lekki i kompaktowy. Rocket umożliwia firmom stworzenie niestandardowej platformy dla operacji pakowania w każdych warunkach. Urządzenie jest łatwe w obsłudze - wystarczy podłączyć system i załadować folię BUBBLE WRAP® Extreme lub Extreme Efficiency. System produkuje poduszki powietrzne z prędkością do 30 metrów bieżących na minutę. Jeśli szukasz urządzenia typu "wszystko w jednym", uniwersalne systemy nadmuchiwania marki BUBBLE WRAP® nadmuchują zarówno materiały opakowaniowe o właściwościach amortyzujących, jak i wypełniające puste przestrzenie.

Cechy i korzyści

 • Dodatkowe akcesoria pasujące do małych i dużych firm – kosze, podajniki, nawijaki

 • Twórz różne projekty stanowisk pracy, aby zmaksymalizować przestrzeń bez utraty wydajności

 • Szybkie, proste, lekkie, kompaktowe urządzenie

 • System "Plug-and-play

Specyfikacja

Wymiary: 32 cm x 34 cm x 35 cm

Wydajność wytwarzania do 30m nadmuchiwanych poduszek powietrznych na minutę

wypełniacze papierowe SEALED AIR®

Wypełniacz papierowy_edited.png

Wiele typów do różnych zastosowań

Maszyny do wypełniaczy papierowych o niestandardowej długości wykonanych w 100% z materiału papierowego pochodzącego z recyklingu. Do zabezpieczania różnymi technikami pakowania, takimi jak zwijanie, krzyżowanie lub owijanie. Po więcej informacji skorzystaj z zakładki wycena

Cechy i korzyści

 • Papierowe materiały opakowaniowe pochodzące w 100% z recyklingu można poddać recyklingowi.

 • Papier Sealed Air jest pozyskiwany w sposób odpowiedzialny i posiada certyfikat Forest Stewardship Council (FSC).

 • Zwiększenie wydajności operacyjnej dzięki szybkiemu podawaniu papieru

 • Rozwiązania o wysokiej przepustowości dla firm pracujących z dużymi wydajnościami

 • Łatwy w obsłudze wyświetlacz dotykowy z różnymi trybami pracy

Specyfikacja

Papier w rolce lub papier typu fanfold

Papier: 740 mm szerokości, do 650 m długości

Papier typu fanfold może być podawany bezpośrednio do systemu z palety

Gramatura papieru od 50 g/m² do 90 g/m²

Długość pojedynczego wypełniacza do 11 712 m w trybie ciągłym

6-Korrvu-packaging_suspension-removebg-preview.png
Korrvu_Retention__32998-removebg-preview.png
7744-removebg-preview.png

Opakowania Korrvu® wykorzystują mocną, antypoślizgową folię do owinięcia i zablokowania produktów, chroniąc je przed wstrząsami i wibracjami.

Korrvu® nie wymaga żadnego dodatkowego sprzętu czy inwestycji i może być poddane klasycznemu recyklingowi dla folii i kartonu.

Korrvu w wersji Suspension to opakowanie ochronne z tektury falistej i folię do utrzymywania przedmiotów w miejscu i tym samym zabezpieczeniu ich podczas  transportu.

Korrvu® nie wymaga żadnego dodatkowego sprzętu czy inwestycji i może być poddane klasycznemu recyklingowi dla folii i kartonu.

Po aktywacji pianka w poduszce Instapak Quick RT 27-krotnie zwiększa swoją objętość i dostosowuje się do kształtu produktu szczelnie i wypełniając puste przestrzenie w paczce.

Przed użyciem produkt zajmuje bardzo mało miejsca, a jego aktywacja nie wymaga żadnego dodatkowego sprzętu, przez co jest gotowa do natychmiastowego użycia w każdym miejscu.

bottom of page