top of page
Plastic Film Wrap_edited.jpg

Wysyłka produktów

W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie potrzebne materiały opakowaniowe potrzebne do wysyłki produktów i zamówień. Od woreczka czy kartonu po etykiety wysyłkowe i przylgi. Jeżeli szukają Państwo możliwości obniżenia kosztów pakowania lub nowych sposobów na wysyłkę, zapraszamy do kontaktu!

woreczki strunowe
Woreczki-strunowe.jpg

Woreczki strunowe

Idealne do pakowania małych przedmiotów woreczki ze szczelnym zamkiem wielokrotnego użytku, wykonane z grubej folii, która chroni przed wilgocią i kurzem. Tanie i wygodne, nadają się jako opakowanie ochronne czy zbiorcze w obiegu wewnętrznym.  

Foliopaki

Możemy wykonać dla Państwa foliopaki na zamówienie z szerokiej gamy folii: transparentna, biała, czarna czy ekologiczna wykonana w 80-100%

z recyklingu. Foliopaki przygotowujemy wg Państwa projektu z nadrukiem, taśmą klejącą, rączką. Użycie folii z recyklingu pokazuje Państwa odbiorcom, że ważna jest dla Państwa dbałość o środowisko.

Kotwica 2
Kotwica 3
papieropak.jpg

Papieropaki

Papieropaki to idealne opakowania dla sklepów internetowych, które dbają o ekologię i optymalizację wysyłek. Są wykonane z 100% trwałego papieru kraftowego, który można w całości poddać recyklingowi. Torby łatwo dopasowują się do kształtu

i wielkości produktów, co zmniejsza objętość paczek. To sprawdzone rozwiązanie dla towarów, które nie potrzebują sztywnych opakowań, takich jak ubrania, buty, dodatki, kosmetyki, sprzęt elektroniczny i artykuły pakowane.

Kartony

Nasze kartony wysyłkowe zostały stworzone z myślą o Twoich potrzebach biznesowych. Bez względu na to, czy prowadzisz małą firmę, sklep internetowy czy dużą korporację, nasze kartony zapewnią Ci pewność, że Twoje produkty dotrą do klientów w doskonałym stanie. Wykonane z trwałego i wytrzymałego materiału, który skutecznie chroni Twoje produkty przed uszkodzeniami podczas transportu. Dzięki odpowiedniemu projektowi i dopasowanym rozmiarom, pakowanie staje się prostsze i bardziej efektywne.

pol_pl_Karton-klapowy-450x300x200mm-3W-B-400g-m2-Szary-Komplet-20-szt-13708_1.jpg
kartony
przylga.jpg

Przylgi kurierskie

samoprzylepne kieszenie foliowe (doklejki, przylgi, kangurki, stokpaki). Są one wykonane z przeźroczystej folii, która umożliwia skanowanie kodów kreskowych z zawartości kieszeni (np. listy przewozowe). Klej typu hot melt na jednej stronie pozwala na przyklejenie kieszeni do dowolnej, gładkiej powierzchni. Otwór do wkładania zawartości znajduje się na dłuższym boku kieszeni - na życzenie klienta może być on także na krótszym boku.

Możemy też wykonać doklejki z nadrukiem - kolor i szata graficzna są ustalane indywidualnie.

przylgi kurierskie

Etykiety

Jeśli chcesz informować o produkcie w dużym obrocie towarowym, polecamy nasze etykiety samoprzylepne. Są one idealne do oznaczania paczek i palet. Papier o wysokim kontraście zapewnia łatwe skanowanie kodów. Klej o wysokiej przyczepności trwale łączy etykietę z każdą powierzchnią. Oferujemy etykiety termotransferowe lub termiczne w różnych rozmiarach.

etykiety

Taśmy termotransferowe

W naszej ofercie znajdą Państwo taśmy termotransferowe odporne na promienie UV i duże zmiany temperatur, z dobrą przewodność cieplną i kompatybilne z etykietami termotransferowymi. Możliwość nadruku z prędkością do 10 cali (250 mm/sek). Taśma charakteryzuje się podwyższoną odpornością na ścieranie i zdrapywanie nadruku. Taśmy dobieramy wg potrzeb i modelu Państwa drukarki.

 

Oferujemy również taśmy dedykowane do drukarek maszyn Autobag.  

taśmy termtransferowe
worki Autobag
wypełniacze
bottom of page